Pocałunek na trawie w Parku Sołackim

Ania i Wojtek

18 czerwca 2016 + sesja w Parku Sołackim

Choć materiały już dawno zostały przekazane do Młodych to w ostatnim czasie mieliśmy dużo pracy i ciągle brakowało czasu, aby wrzucić jakiś post.

Tym oto wpisem rozpoczynam nadrabianie zaległości:)

Historię rozpocznę w Swarzędzu. Miejscowości tak bardzo związanej z Poznaniem jak i odrębnej. Mały osiedlowy kościółek parafialny pw. św. Józefa Rzemieślnika zachęca delikatnym światłem wpadającym przez okna do środka. Choć przybyłych gości było coś około setki to nie dało się odczuć tej ilości. Kameralne wnętrze świątyni oraz przyjazny głos proboszcza wytworzyły wyjątkową atmosferę w której Ania i Wojtek przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Po uroczystości Ślubnej przenieśliśmy się do domu weselnego znajdującego się w kompleksie Pałacyku Pod Lipami. Byłem tam pierwszy raz i zostałem pozytywnie zaskoczony. Teren otoczony zielenią dawał swobodę i wytchnienie a goście mogli schronić się przed gorącym, czerwcowym słońcem w cieniu drzew. Stylowo wykończony budynek w którym odbywało się wesele, z bezpośrednim wyjściem na taras oraz nad staw, doskonale komponowały się ze starodrzewem okalającym cały obszar parku. Całości dopełniał wspaniały wystrój wnętrza przy którym mogli bawić się i przyjemnie spędzać czas goście weselni. Jako fotograf ślubny miałem okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu i zatrzymać w kadrze te niezwykłe wydarzenie w klimatycznym miejscu.

Klika dni po ślubie spotkaliśmy się ponownie. Tym razem w poznańskim parku Sołackim. Dla Pary Młodej jest to wyjątkowe miejsce, ponieważ to właśnie tu Wojtek oświadczył się Ani. Uważam, że to wspaniałe nawiązanie miejscem do momentu gdzie tak naprawdę rozpoczął się etap tworzenia nowej rodziny. Kilkugodzinny spacer po parku, podczas którego wraz z Hanią fotografowaliśmy uczucie jakim darzą się Małżonkowie zaowocowały przepełnionymi romantyzmem zdjęciami, co prezentujemy poniżej

 

Pozdrawiam

Maciej