detale ślubne (146)

Diabeł tkwi w szczegółach

O fotografowaniu detali w dniu ślubu

Kiedy na serdecznym palcu kobiety znajdzie się upragniony pierścionek z brylantem i zakochani postanowią się pobrać, zaczyna się bardzo ekscytujący czas dla narzeczonych- czas przygotowań do ślubu.

Nadchodzi okres smakowania najróżniejszych kawałków tortów, przesłuchiwania setek piosenek do pierwszego tańca, wybierania odpowiedniego fontu na zaproszenia oraz zadecydowanie czy dekoracja z piwonii nie będzie lepsza od klasycznej róży. Jednak te wszystkie, zapewne z trudem podjęte decyzje przez narzeczonych, owocują niezapomnianymi wrażeniami wizualnymi w dniu ślubu. Elementy zarówno te bardzo delikatne i drobne jak obrączki, aż po elegancko udekorowany, majestatyczny samochód stanowią część opowieści Waszej ślubnej historii.

Oprócz studiowania fotografii i zagłębiania się w fotografii produktowej, jestem miłośniczką kwiatów, dzięki czemu z jeszcze większą przyjemnością zatrzymuję w kadrze Wasze piękne dodatki ślubne. Fotografując szczegóły zwracam uwagę na światło, które je otacza, tło zarówno pod względem kolorystycznym jak i faktury. Jednak najważniejsze jest aby ujęcie detali współgrało z całością fotoreportażu. Uważam, że zdjęcie bukietu ślubnego czy eleganckich spinek do mankietów bardzo dobrze prezentują się pomiędzy portretami w ślubnym albumie. Każdy zatrzymany w kadrze szczegół, przypomina klimat jaki panował w dniu ślubu.

Pozdrawiam,

Hania

A oto kilka „drobiazgów” Ślubnych: