photo_1003

Karolina i Mateusz

27 sierpnia 2016 + sesja w plenerze

Historia tych zdjęć zaczęła się w gorący sierpniowy dzień, kiedy zapakowaliśmy torby ze sprzętem i ruszyliśmy do Jasina uwiecznić przygotowania Karoliny i Mateusza.

Zakochani przywitali nas z uśmiechami na twarzach, po czym zabraliśmy się do pracy. Zaczęliśmy od ujęcia ślubnych detali. Później nadszedł czas przygotowań Karoliny. W tym czasie Mateusz ze spokojem wyczekiwał swoich najbliższych, którzy mieli przyjechać pobłogosławić Parę Młodą. Gdy Karolina była już gotowa przeszliśmy do pomieszczenia gdzie szykował się Pan Młody aby sfotografować przygotowania. Kiedy Młodzi byli już gotowi zrobiłam każdemu pamiątkowy portret po czym udaliśmy się na błogosławieństwo.

Następnie pojechaliśmy się do kameralnego  ale bardzo klimatycznego kościoła w Murowanej Goślinie gdzie zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak” a my zatrzymaliśmy w kadrze ten moment z różnych perspektyw. Dzięki temu, że pracowaliśmy we dwójkę udało się uzyskać różnorodność ujęć tych podniosłych scen, dla przykładu wejście Pary Młodej kroczącej do ołtarza ja fotografowałam z chóru a Maciej uwiecznił ten moment od strony ołtarza.

Szczęśliwi Młodzi wychodząc z kościoła zostali obsypani płatkami róż a Karolina otrzymała pudło, z którego po otwarciu wyleciały piękne motyle. Jak też zauważyliśmy motyli tego dnia było więcej: w bukiecie, na torcie, na pudełeczku z prezentem dla gości czy też powiewające delikatnie jako element dekoracji na sali weselnej.

Wesele odbyło się w eleganckim Gościńcu Winnica w Sławicach, gdzie Młodzi wraz z rodziną i przyjaciółmi świętowali swój wyjątkowy dzień.

To był dzień pełen wrażeń, uśmiechu i delikatnych motyli.

photo_970

Kilka dni później znów spotkaliśmy się Karoliną i Mateuszem na sesji plenerowej. Młodzi jak zawsze z uśmiechem ruszyli z nami do Parku Sołackiego na sesję zdjęciową. Kiedy wykorzystaliśmy zieleń parku pojechaliśmy na dalszą część sesji do Moraczwa. Chwytając piękne popołudniowe światło padające na zabytkowe wiatraki, dopełniliśmy tą sesję zdjęciową nastrojowymi ujęciami.

Pozdrawiam,

Hania.