foto_205

Klaudia i Bartłomiej

Reportaż 10 sierpnia 2015

Tym razem wybrałem się na ślub w poniedziałek. Dokładniej to w niedzielę, aby w poniedziałek od rana uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach przewidzianych na ten dzień.  Choć rzekomo w Konurbacji górnośląskiej nie jest to rzeczą nadzwyczajną, to jednak dla mnie ślub w poniedziałek jest raczej rzadkością, choć widzę w tym wiele pozytywnych aspektów, choćby takich, że już od piątku goście mogą przybywać aby wspólnie z młodymi świętować zawarcie związku małżeńskiego.

Dzień rozpoczął się od uroczystego śniadania na ogrodzie przydomowym Panny Młodej, gdzie współbiesiadnicy mogli posilić się przed pełnym wrażeń dniem.

Koło południa rozpoczęła się uroczystość ślubna. Promienie słońca o tej porze doskonale rozświetlały majestatyczne wnętrza kościoła w którym sakramentalne tak padło z ust Klaudii i Bartłomieja.

Po opuszczeniu murów domu Bożego wraz z wszystkimi udaliśmy się na tradycyjne zdjęcie grupowe pod Radiostację Gliwicką. Wykorzystując chwilę wykonałem również kilka ujęć samej pary młodej w otoczeniu parku przy tej słynnej drewnianej konstrukcji.

Następnie dotarliśmy na salę  weselną, gdzie po powitaniu gości weselnych i pierwszych tańcach wyskoczyliśmy z Młodymi do przylegających do budynku ogrodów, aby tam złapać kilka kadrów wśród zieleni.

 

Potem została już tylko zabawa do późnych godzin nocnych, a efekty tego wydarzenia w skrócie opisuję zdjęciami będącymi zaledwie cząstką całego reportażu.