Zdjęcie pary młodej przy drewnianych drzwiach do starego budynku gospodarczego

Marta i Marcin

Reportaż 11 czerwca 2016 + sesja plenerowa

W pierwszej połowie czerwca miałem okazję wyjechać do małej, uroczej miejscowości między Jarocinem i Środą Wielkopolską. Klęka – tak się nazywa ta miejscowość, która słynie z zakładów zielarskich. 11 czerwca stała się miejscem gdzie spotkały się dwie rodziny, aby wspólnie bawić się na weselu Marty i Marcina.

Reportaż rozpoczęliśmy w mieszkaniu, gdzie bez pospiechu i z wręcz stoickim spokojem Młodzi i rodzice szykowali się na ślub. Przed domem stał już czarny Mustang, którego powłoka lakiernicza odbijała błękit nieba przedzierający się przez starodrzew parku okalającego budynek. Sielski spokój.

W tym duchu pojechaliśmy do małego, gotyckiego kościoła znajdującego sie w pobliskim Dębnie, gdzie Młodzi wypowiedzieli swoje sakramentalne TAK

Jako, że był to czerwiec i urocza pogoda zachęcała do przebywania na zewnątrz, obsługa “Altany” zadbała nie tylko o ugoszczenie we wnętrzach swojej restauracji, ale dała również możliwość wypoczywania na tarasie z zejściem do parku. W takich właśnie warunkach Para Młoda wraz z zaproszonymi gośćmi uczciła zawarcie związku małżeńskiego.

A ja miałem przyjemność zapisać to na zdjęciach

Kilka dni później Marta i Marcin zaprosili ponownie do Klęki. Tym razem na sesję ślubną plenerową w której towarzyszyła mi również Hania. Młoda Para pokazała nam piękno okolicy, a my postaraliśmy się jak najlepiej zapisać ich pozytywna aurę w kadrach.

Pozdrawiam

Maciej